Sword Art Online 2. Sezon 24. Bölüm

Mother's Rosario
diziwatch player
İzledim Sonra İzle
Yorumlar 14 Yorum
Yorum yazmak için yapmanız gerekiyor.
 1. Spoiler içeren alan

  aga yuuki kim amk kirito varken yuukiye en güçlü kılıç ustası demesi çok saçma. kirito oyun artık oyunluktan çıkınca tüm gücünü kullandığı için orada yuukiye birşey yapmadı fakat kirito yuukiyi dümdüz ederdi. ama yalan olmasın yuukinin hikayesinden dolayı saygı duyuyorum.
  4
  2
 2. Spoiler içeren alan

  ulan… ulan…ualan olm yuuki ye en iyi kılıç ustası derken geçesim geldi genellikle herkez bunu diyo ama haklılar olm
  zaten kirito yuukiyle kapışırken yuukiyi iyice gıcık gösterdiler tam kirito kazancakken ‘time up”
  deli oldum
  5
  0
 3. Yav fazla boş yapıyolar iyice narutoya benzemeye başladı normalde 14 te 15 te falan bitmesi lazımdï boş boş uzatıyolar sırf para kazanmak için yapıldığı fazla belii yani bi kere 1.sezonda bitirmen lazımdı da 1.sezonu da öyle saçma sapan 25 bölüme çevirdiler sinir oluyorum hadi burda bitti desen o da değil adamlar 3 ve 4.sezonu da çıkarmış 5.si de yolda böyle sonsuza kadar gider bu bildiğin saçmalık 13 bölümde bitmesi gereken bir şeyi 4 5 sezon yapmışlar bide mesale okadar klişe ki izlerken tüylerim diken diken oluyor ama ginede adamlar ordan burdan dolaşıp güzelleştiriyolar yapımı bi kere kardeşim bir insanin bu kadar iyi olması normal değilki adamın işlediği en büyük günah sinon bacağına uzandığında poposuna bakmak.

  6
  8
 4. Ya ağa bu sezona kadar *çiftleşme* görmeye geldim hiç yokmuş
  Harem var seks yok

  8
  10
 5. 2. sezon bitti 🙂 23.02.2022 =)

  3
  1
 6. abi keşke kirito hem excalibur hemde çifte kılıçla yuuki ile kapışsaydı o zaman görürdük kim daha güçlü

  7
  0
  • Spoiler içeren alan

   zaten Kirito normalde daha güçlü Yuuki söylüyor ondan niye yardım istemediğini bu Kirito bunu fark ettiği için tüm gücünü kullanmıyor ve Asuna da demişti oyun bir oyunken Kirito tüm gücünü kullanmaz
   4
   0
 7. Asunaya sinir olan bitek ben miyim?

  2
  6
 8. Kiritoyu çok güçsüz yapmışlar sinirimi bozdu sevmedim

  8
  2
 9. Spoiler içeren alan

  Bu asuna kıza sen en iyi kılıç ustasısın dediğinde ayrı deliriyorum, yaw kirito varken sen kimsin dayı çocuk tek eliyle sana %80 vuruyor gelmiş bide en iyisisin diyor sinir oldum ya.
  9
  1
 10. ben şimdi izleyeceğim ama ondan önce şunları söylemek istiyorum. Aslında bu söylediklerim anlamsız gelebilir ama içimde tutmayı sevmiyorum. Neden bilmiyorum ama bundan birkaç bölüm önce farkettim, bu anime ve bundan öncekilere gerçeklermiş gibi bakmak istiyorum. Daha doğrusu öyle olduğuna inanmak istediğimi farkettim. Bu kadar güzel bir şekilde hazırlanmış animeler gerçek değil ihtimalini yok ettirmek istiyor ben buna karşıyım. Böyle bir şey gerçek dışı olamaz 🙁 Şöyle bir gerçek var ki animeleri çok izleyen bir insanın hayatında önemli karar değişikleri almak istediğine inanıyorum. Söyleyeceklerim bu kadar, böyle şaheserleri izleyebildiğim için çok mutluyum.

  7
  1