My Hero Academia 5. Sezon 4. Bölüm

Make It Happen, Shinso!
diziwatch player
İzledim Sonra İzle
Yorumlar 186 Yorum
Yorum yazmak için yapmanız gerekiyor.
 1. Bu anime gördüğüm en boktan fandoma sahip

  0
  0
 2. iki kişi shiplendi diye kanser kitle diye yırtınmanıza anlam veremiyorum. hem homofobik değilim diyorsunuz hem de Lgbt ship yapılınca “neden yapıyorsunuz” “kanser doldu iyice” tarzı şeyler gereksiz geliyor bana. Shipliyorlar, birbirlerine yakıştırıyorlar. diyorsunuz ki gay değil onlar, e olmalarına gerek yok. ki ship adı üstünde ship. yakıştırıyorlar buna bu kadar tepki vererek gereksiz yargıyı kırmanız gerektiğini düşünüyorum.

  6
  0
 3. Shinsooo!!!!! <3

  Spoiler içeren alan

  23:50 Sensei'nin gururlu bakışı ^^
  1
  0
 4. bu bölüm çok acayip ya mütiş

  1
  0
 5. Spoiler içeren alan

  intro da Midoriya şu beyin yıkayan Shinso ya doğru saldırıyor ve diğer halefleri spor festivalinde o beynini yıkadığı zaman görünüyor. İçimden bir ses bu işte bir iş var diyor.
  0
  1
 6. bu filmin pararel evreni olmassa çıldırırım yaaa.
  artık böyle bir bölüm bekliyorum buradan YAPIMCIYA sesleniyorum

  1
  1
 7. Okumaya başlamadan önce bilmenizi isterim ki homofobik değilim. Ama Denki gay değil arkadaşlar. Hoşlanıyorum derken gücünü sevdim anlamında söyledi. En berbat fandoma sahip animelerden birisi gerçekten. Anime’ye laf atmıyorum bu arada fandom için söyledim. Lütfen gördüğünüz her karakteri shiplemeyi bırakın.

  6
  3
  • kes sesini ship yapabilirler sana sormak mı lazım gay ya da lez fark etmez insanlar yakıştırıolar bilip bilmeden konuşma YAKIŞTIRSINLAR SANA NE ZARARI VAR

   1
   0
   • Bilader bi zahmet shiplemesinler
    Bu homofobik olmak değil aga
    İnsan istediğini yapar ama bu var oomayan bişiyi varmış gibi davranmak saçma
    Pek çok mangaka bu eşcinsel ship kitlesi yüzünden emekli oldu
    Herkez eşcinsel olmalı diye bir kural mı var?

    0
    0
  • bir insanın gücünden hoşlanılmaz, gerizekalı mısın? burda gerçekten ondan hoşlandığını söyledi ama ortada romantik bir şey yok genel olarak birini beğenirsin arkadaşın olarak vb. bu öyle bir şey.

   2
   0
  • haklısın bende bakudeku shipini anlayamıyorum.

   0
   2
   • Ben bakudeku shiplemiyorum ama cidden erixdeku, urarakaxbakugou ve ya tsuyuxmineta gibi shipler varken gözünüze bakudeku batıyor. ilk olarak bu ship bence mantıklı klasik nefret-sevgi ilişkisi gibi. Bakugou ve Midoriya bir birinden nefret etmiyor, bakugou ona zorbalık yaptı çünkü bir şeyler yanlış diye düşündü, gerçekten izukudan nefret ettiği için değil, ona çok değer veriyor ve zaten duygularlnı ifade edemiyor, herkesle sinirli yani. Ek olarak horikoshi’nin asistanı ve mha japon kitlesinin 90% ı bakudeku shipliyor ki zaten eski çizimlere göre canon olmuşlardı. son olarak mha fandomu o kadar da kötü değil, sadece bxb ship yapanlara gıcık olanlar olayı abartınca shipperlar toxic oluyor. bakugouya zorba diyip bakudekuculara cam ye diyerek zorbalık yapmaya başladılar. şimdi bunu yapanlar mı toxic, kendi halinde shipini yapan birileri mi?

    5
    0
 8. öncelikle kesinlikle homofobik değilim ama abi mal mısınız bir yerlerinizden sallıyorsunuz yok gaymış yok biseksüelmiş fandomu b0k etmekten başka bir şey yapmıyorsunuz bir gidin şurdan ya hoşlanıyorum derken sanki aşk anlamında dedi g0tünüzden bir şeyler uydurup durmayın artık.

  5
  0
  • homofobik değilim siyip homofobik gibi davranman ayrı konu, herkesin shipine saygı duymallsın (p3d0, illegal olmadığı sürece) isteyen istediğini shipler, neden bu kadar size batıyor? Horikoshi denkinin yönelimini açıklayana kadar isteyen kirishima, isteyen shinsou isteyen jirou ile shipler. bu kadar laf atıp kavga çıkarıyorsunuz sonra toxic olan shipperlar oluyor değil mi?

   3
   0
 9. Gördüğün en boktan fandoma sahip anime olabilir..

  8
  3